Portfolio - Fotografia

 • review rating 5  Miła obsługa, super klimat, piękne wnętrze i profesjonalne podejście. Polecam Serdecznie!

  thumb Aleksandra Kuta
  12/21/2018

  review rating 5  Zdjęcia wykonane profesjonalnie a co najważniejsze szybko, niezawodny i fenomenalny, polecam.

  thumb Maciek Ponichtera
  10/01/2018

  review rating 5  Wspaniała atmosfera i obsługa. Piękne i super profesjonalne zdjęcia. Istotnie pięć gwiazdek to za mało - jestem pod wrażeniem.

  thumb Sebastian Czerw
  9/14/2018
 • review rating 5  5 gwiazdek to za mało. Jestem zachwycona.Do studia trafiłam z polecenia,ale nie sądziłam ze usługa będzie wykonana na tak wysokim poziomie.POLECAM!!!

  thumb Katarzyna Kwasniewska
  9/02/2018

  review rating 5  Jestem zachwycona!!!! Świetna obsługa, choć to były tylko zdjęcia legitymacjyjne to czułusmy się jak na prawdziwej sesji. Profesjonalnie, szybko A zdjęcia spełniły wszystkie wymagania. Dziękujemy i wrócimy na pewno .

  thumb Karolina W.
  9/01/2018

  review rating 5  Chłopaki robią kawał dobrej roboty, można polecić z czystym sumieniem!

  thumb Andrzej Zając
  8/25/2018
 • review rating 5  Pełen profesjonalizm, super zdjęcia. Fotograf potrafi poświecić wystarczająco dużo czasu żeby zdjęcie wyszło ponad nasze oczekiwana 🙂

  thumb Artur Plewnicki
  5/04/2018

  review rating 5  Pełen profesjonalizm pana fotografa i duża cierpliwość do małych klientów przekonały mnie,że to najlepsze studio foto w okolicy. Na pewno będziemy tam wracać!

  thumb Klaudia Wojtaś
  4/24/2018

  review rating 5  Świetne, kameralne miejsce z super obsługą. Trafiłam tu pierwszy raz by zrobić córce zdjęcie do dowodu (w 10 minut było wszystko gotowe) ale na pewno jeszcze wrócę z pomysłem na inną sesje 🙂 szczerze polecam!

  thumb Karolina Miros
  2/26/2018
 • review rating 5  Wreszcie mam zdjęcie, którego nie będę się wstydzić przy okazaniu dokumentu 🙂 Pełen profesjonalizm, zrobiono kilkanaście zdjęć, z których wybrałam (moim zdaniem) najlepsze. PS. Kuszą nawet słodyczami

  thumb Dominika Sienkiewicz
  2/22/2018

  review rating 5  Mega atmosfera! Niby glupie zdjecia do paszportu, a przesympatyczny chlopak, ktory je robil podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie 🙂 na pewno tu wroce! Blisko, milo i pieknie 🙂

  thumb Ewa Kosik
  2/10/2018

  review rating 5  Byłam na sesji w Studiu z córkami. Nie dość, że dziewczyny się świetnie bawiły pod okiem sympatycznych profesjonalistów to później otrzymały piękną pamiątke na zawsze :). Mogę polecić z całą serdecznościa zwlaszcza do fotografów. 🙂

  thumb Krystyna Głuchowska
  2/02/2018
 • review rating 5  Wykonują szybko i profesjonalnie zdjecia słuchając oczekiwań klienta. W miłej atmosferze, godni polecenia!

  thumb Michal Kaczmarski
  1/29/2018

  review rating 5  Robiłem sesje biznesowa, nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze. Jestem zadowolony z efektów i każdemu mogę polecić studio Fenomen

  thumb Michał Trefler
  1/24/2018

  review rating 5  Bardzo fajne studio, sympatyczny Pan Janek doradzi, podpowie, wprowadzi miłą atmosferę. Kawaka, herbatka w czasie oczekiwania na zdjęcia. Bardzo dobra jakość zdjęć, nawet osoba niefotegeniczna będzie zadowolona. Polecam.

  thumb Marta Jasińska
  1/16/2018
 • review rating 5  Robiłem zdjęcia do dowodu, zostałem fajnie ugoszczony kawą, SŁODYCZEM (łasy jestem na to). Przyjemy wystrój, wygodna kanapa, miła obsługa, zainteresowanie, czułem się komfortowo mimo że nie lubię robić zdjęć do dokumentów.

  thumb Konrad Czermiński
  1/15/2018

  review rating 5  Ok

  thumb Dominika g
  2/17/2017

Podoba ci się co zobaczyłeś?