Sesje ciążowe

Sesje fotograficzne oddające piękno przyszłego macierzyństwa. Podaruj niesamowitą pamiątkę swojej żonie, córce, przyjaciółce. Po latach usiądzie sobie w fotelu i przypomnicie, jak to było cudownie mieć w sobie jeszcze nierozpakowany prezent – owoc miłości kochających się ludzi. Zdjęcia z sesji brzuszkowej toniesamowity prezent dla świeżo upieczonych rodziców, czy oczekujących wnuków dziadków. Zatrzymamy dla Was niesamowity czas oczekiwania na Wasze Pociechy.
Zdjęcia odbywają się w Twoim domu, naszym studiu lub w plenerze. Zdjęcia przyszłych mam, wykonujemy tak, byś czuła się komfortowo i pięknie w tym od dawna upragnionym stanie. Kobieta w ciąży może wyglądać olśniewająco!
Po sesji otrzymujecie w zależności od pakietu ok. 10-30 fotografii poddanych obróbce nagranych na CD i w postaci odbitek na profesjonalnym papierze fotograficznym. W sesji może uczestniczyć wizażystka, która wykona lekki makijaż.
Czas trwania sesji: Około 1-2,5 godz. w zależności od waszych preferencji i kondycji przyszłej Mamy
Nowość! Sesja brzuszkowa na prezent!
Zamów już dziś voucher na sesję. Możesz wykorzystać prezent dla siebie lub podarować go bliskiej osobie.Voucher jest ważny 12 miesięcy. Obdarowana w dogodnym dla siebie momencie rezerwuje termin sesji zdjęciowej.

Ile trwa sesja ok: 1-2,5 godziny w zależności od pakietu

Sesja rodzinna może być także niepowtarzalnym prezentem dla kogoś bliskiego i jego rodziny. Ze zdjęć z sesji rodzinnej można stworzyć kalendarz dla swojej rodziny czy w prezencie Babci i Dziadka. Jeśli chcesz podarować tę sesję w prezencie, skontaktuj się, a w ramach pakietu przygotujemy Ci bezpłatnie eleganckie zaproszenie, które będziesz mógł podarować bliskiej Ci osobie.

PAKIET MINI:

Sesja trwająca ok. 1 godziny, odbywa się w naszym studiu, u klienta w domu bądź w plenerze (Warszawa i bliskie okolice).

Efektem sesji jest 10 zdjęć w formie elektronicznej nagrane na indywidualnie zaprojektowanym DVD wraz z autorskim pudełkiem oraz 10 odbitek w formacie 13-18cm . Wszystkie zdjęcia obrobione są w programie do edycji zdjęć.

Cena: 400 zł

PAKIET PODSTAWOWY:

Sesja trwająca ok. 1,5 godziny, odbywa się w naszym studiu, u klienta w domu bądź w plenerze (Warszawa i bliskie okolice).

Efektem sesji jest 20 zdjęć w formie elektronicznej nagrane na indywidualnie zaprojektowanym DVD wraz z autorskim pudełkiem oraz 20 odbitek w formacie 13-18cm . Wszystkie zdjęcia obrobione są w programie do edycji zdjęć.

Cena: 600 zł

PAKIET PREMIUM:

Sesja trwająca ok. 2,5 godzin, odbywa się w naszym studiu, u klienta w domu bądź w plenerze (Warszawa i bliskie okolice).

Efektem sesji jest 30 zdjęć w formie elektronicznej nagrane na indywidualnie zaprojektowanym DVD wraz z autorskim pudełkiem oraz 30 odbitek w formacie 13-18cm . Wszystkie zdjęcia obrobione są w programie do edycji zdjęć.

Cena:  800 zł

Każde dokupione zdjęcie  powyżej wybranego wcześniej pakietu + 35 zł/szt.

Dodatkowo profesjonalny make-up (kobieta)150 zł / os.(mężczyzna) 100 zł

NOWOŚĆ!!! Oferta specjalna VIDEO –  Ruch, śmiech i głos są równie ważne, co uchwycone w kadrach pojedyncze sekundy. Dlatego Fenomen Studio oferuje także przygotowanie krótkiego materiału filmowego wraz z profesjonalnym montażem. Oferta dotyczy wszystkich rodzajów sesji, szczegóły dotyczące charakteru filmu i jego długości ustalamy indywidualnie, podstawowy pakiet to 1,5-minutowy film z sesji fotograficznej zmontowany z muzyką.

Cena: 500 zł

Zapytaj o voucher / Zadaj pytanie / Zapytaj o wolny termin

umów się na sesje