Sesje rodzinne

Sesja rodzinna to emocje, bliskość, więzi, relacje. Podczas sesji wykonujemy portrety dzieciom, ale także ujęcia wspólne z rodzicami, które są najwspanialszą pamiątką rodzinną. Ujęcia na których widać Waszą miłość, szczęście czy dumę ze wspaniałych dzieciaków, a także wspólnie spędzone chwile pełne radości i zabawy. Zdjęcia wykonujemy w Państwa domu w plenerze lub u nas w studiu. Jak się przygotować? Dzieci powinny być najedzone, wyspane i zdrowe. Do sesji przygotuj dla dziecka kilka zestawów ubrań, wspólnie zastanowimy się które wybrać. Mile widziane jeansy, ogrodniczki, kolorowe sukienki, ubranka w żywych kolorach. Staraj się unikać dużych napisów, logo czy nadruków na ubrankach, które na zdjęciu będą przykuwały wzrok i odciągały uwagę od dziecka. Ale najważniejsze żeby dziecko dobrze czuło się w wybranym ubranku. Dobrze jeśli ubrania wszystkich członków rodziny będą pasowały do siebie.

Ile trwa sesja: 1-2,5 godziny w zależności od pakietu

Sesja rodzinna może być także niepowtarzalnym prezentem dla kogoś bliskiego i jego rodziny. Ze zdjęć z sesji rodzinnej można stworzyć kalendarz dla swojej rodziny czy w prezencie Babci i Dziadka. Jeśli chcesz podarować tę sesję w prezencie, skontaktuj się, a w ramach pakietu przygotujemy Ci bezpłatnie eleganckie zaproszenie, które będziesz mógł podarować bliskiej Ci osobie.

PAKIET MINI:

Sesja trwająca ok. 1 godziny, odbywa się w naszym studio, u klienta w domu bądź w plenerze (Warszawa i bliskie okolice).

Efektem sesji jest 10 zdjęć w formie elektronicznej nagranych na drewnianym pen-drive wraz z autorskim pudełkiem. Wszystkie zdjęcia obrobione są w programie do edycji zdjęć.

Cena: 500 

  • Każde dokupione zdjęcie  powyżej wybranego wcześniej pakietu + 50 zł/szt

PAKIET PODSTAWOWY:

Sesja trwająca ok. 1,5 godziny, odbywa się w naszym studio, u klienta w domu bądź w plenerze (Warszawa i bliskie okolice).

Efektem sesji jest 18 zdjęć w formie elektronicznej nagranych na drewnianym pen-drive wraz z autorskim pudełkiem. Wszystkie zdjęcia obrobione są w programie do edycji zdjęć.

Cena: 700 

  • Każde dokupione zdjęcie  powyżej wybranego wcześniej pakietu + 35 zł/szt

PAKIET PREMIUM:

Sesja trwająca ok. 2 godzin, odbywa się w naszym studio, u klienta w domu bądź w plenerze (Warszawa i bliskie okolice).

Efektem sesji jest 36 zdjęć w formie elektronicznej nagranych na drewnianym pen-drive wraz z autorskim pudełkiem. Wszystkie zdjęcia obrobione są w programie do edycji zdjęć.

Cena:  1000 zł

  • Każde dokupione zdjęcie  powyżej wybranego wcześniej pakietu + 35 zł/szt

POMYSŁ NA PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent i chcesz sprawić bliskiej osobie na prawdę wyjątkową niespodziankę? Sesja zdjęciowa to doskonały pomysł na prezent. Wspaniała pamiątka na lata dla obdarowanych i często bliskich – babcie i dziadki ?

Korzyści dla Ciebie i obdarowanej osoby:

  • otrzymasz personalizowane, eleganckie zaproszenie
  • osoba obdarowana może sama wybrać sobie rodzaj sesji
  • sesja zawsze jest organizowana według wcześniej przygotowanego z osobą fotografowaną scenariusza
  • zaproszenie na sesję można wykorzystać w dowolnym terminie w przeciągu 6 miesięcy
  • będzie to niezwykła pamiątkę na lata
  • osoba obdarowana zawsze może dopłacić do bardziej rozbudowanych pakietów sesji

Jeśli obdarowana osoba nie będzie chciała wykorzystać sesji zdjęciowej? Zawsze może ją sprezentować innej bliskiej osobie, nawet jeśli zaproszenie jest imienne.

Zapytaj o voucher / Zadaj pytanie / Zapytaj o wolny termin