ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

Nasza oferta obejmuje zdjęcia do dokumentów wszystkich rodzajów.

Wykonujemy między innymi:

 • zdjęcia do paszportu
 • zdjęcia do dyplomu
 • zdjęcia do dowodu osobistego
 • zdjęcia do legitymacji, karty miejskiej
 • zdjęcia wojskowe
 • zdjęcia do wiz (także zdjęcia biometryczne)

Wykonujemy fotografie do dokumentów różnego typu – także tych o nietypowych rozmiarach. W trakcie robienia zdjęć klient  wraz z fotografem dopracowują pozę, wybierają najlepsze ujęcie by uzyskać 100% satysfakcji z otrzymanej fotografii.

Każda fotografia jest retuszowana. Fotografie wykonujemy w ciągu 7-10 minut.

Naszą ofertę kierujemy także do najmłodszych klientów i ich rodziców. Mile widziane są u nas niemowlęta i małe dzieci z którymi łatwo nawiązujemy kontakt i bez problemu wykonujemy udane fotografie.

 • review rating 5  Fantastic service and full professionalism! Mr. Photographer very nice, meeting the expectations of customers. A documentary photo of an 11-month-old baby was taken in 5 minutes. I had a business photo in my e-mail after two hours - fully processed and ready to use. And all this at a very affordable price. I heartily recommend.

  thumb Mariusz Bonisławski
  7/05/2023

  review rating 5  Relaxing atmosphere, satisfying customer service.

  thumb Stanley Games
  6/06/2023

  review rating 5  Great customer service and very friendly staff I recommend!

  thumb Takunda Muzavazi
  3/04/2023
 • review rating 5  Great customer service. And pretty affordable too

  thumb Abua Sam
  7/14/2022

  review rating 5  Polecam. Świetna atmosfera, pełen profesjonalizm. Doskonałe podejście do klienta. Zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa w obecnej sytuacji. Zdjęcia do dowodu wykonane szybko i ładnie. Same pozytywy.

  thumb Klaudia Piątkowska
  5/06/2020

  review rating 5  super klimat, mega podejście do dzieciaków. polecam z całego serca!

  thumb Karolina
  2/29/2020
 • review rating 5  Polecam! Szybko, sprawnie robią zdjęcia do dokumentów. Można też nadać lub odebrać przesyłke DPD.

  thumb Rafal Mrzyglocki | ARAM
  2/05/2020

  review rating 5  Mówiąc szczerze, dawno się tak nie ubawiłem na widok swojego zdjęcia (dowodowe) ? 5 gwiazdek za cenę i szybki retusz (5 min), ale na przyszłość mniej „Beauty Mode”. P.s. Teraz rozumiem dlaczego ludzie mówią, że są „fotogeniczni” ?

  thumb Krystian Brzostek
  2/01/2020

  review rating 5  Mówiąc szczerze, dawno się tak nie ubawiłem na widok swojego zdjęcia (dowodowe) ? 5 gwiazdek za cenę i szybki retusz (5 min), ale na przyszłość mniej „Beaty Mode”. P.s. Teraz rozumiem dlaczego ludzie mówią, że są „fotogeniczni” ?

  thumb Krystian Brzostek
  2/01/2020
 • review rating 5  Nice guys taking nice pics 🙂 Had there photos taken after the wedding. I can recommend!

  thumb Małgorzata Fajfer
  12/18/2019

  review rating 5  Miejsce, z którego nie chce się wychodzić. Niezwykle sympatyczne podejście do klienta? Moja mała "szarańcza" ??(czyt. 2 letnie bliźniaki) szturmem zdobyły teren oraz zabawki. Nie przeszkodziło to panu fotografowi w cierpliwym opanowaniu tornada i to z uśmiechem na twarzy ? polecam, zdjęcia znakomite. Będę wracać!! ♥️

  thumb Anna Bartoszyńska
  10/12/2019

  review rating 5  Chcecie zrobić sobie ładne zdjęcie np.do dokumentu? To tylko do tego studia! Już nigdzie indziej nie pójdę. Zostaje z Wami, do następnego razu! ?

  thumb Sarah Ashayer
  9/25/2019
 • review rating 5  Bałem się, że oceny są napisane przez boty, bo jak można mieć same 5 i kilka 4. Okazało się, że można, obsługa przyjemna, pozytywna profesjonalna Nawet dostałem kawę od pracownika. Zdjęcia zrobione od ręki, oraz są bardzo dobre Polecam i wrócę jak tylko będę w okolicy.

  thumb Roberto
  9/13/2019

  review rating 5  Zdjęcie do dowodu wykonali szybko i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa. Zdecydowanie polecam!

  thumb Dominik Tomaszewski
  9/04/2019

  review rating 5  Najlepsze studio w jakim kiedykolwiek robiłam zdjęcia. Gorąco polecam

  thumb Danuta Godzinska
  8/12/2019
 • review rating 5  Korzystałam do tej pory dwa razy i będę wracać 🙂 Moja dwunastolatka po raz pierwszy jest zadowolona ze swojego zdjęcia do dokumentów 😉 Panowie dbają o miłą atmosferę, a przede wszystkim o to, by zdjęcie było udane. Polecam!!!

  thumb Anna Anna
  8/01/2019

  review rating 5  Pełny profesjonalizm, sympatyczna atmosfera. Wielka gwiazda na tle konkurencji, 6/5.

  thumb Dan Wierzch
  7/08/2019

  review rating 5  Już dwa razy robiliśmy zdjęcia dzieciom i nam. Bardzo fajne podejście do modeli mniejszych i większych, zawsze dobra atmosfera i bezproblemowe uzyskanie wersji elektronicznych, kiedy w późniejszym czasie okazały się potrzebne.

  thumb Marta Be
  7/02/2019
 • review rating 5  Już dwa razy robiliśmy zdjęcia dzieciom i nam. Bardzo fajne podejście do modeli mniejszych i większych, zawsze dobra atmosfera i bezproblemowe uzyskanie wersji elektronicznych, kiedy w późniejszym czasie okazały się potrzebne.

  thumb Marta Be
  7/02/2019

  review rating 5  Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Polecam

  thumb Aga Z
  6/27/2019

  review rating 5  Polecam, zdjęcia do CV wyszły bardzo profesjonalnie, super kontakt, miło i rzetelnie. Warto skorzystać z usług Fenomen Studio

  thumb Justyna Wycech
  6/27/2019
 • review rating 5  Nie spodziewałam się, że na zdjęciu do dokumentów można wyjść ładnie ale Panowie naprawdę postarali się bym pierwszy raz w życiu była mega zadowolona 🙂 Chyba jedyne takie miejsce w Warszawie. Mega polecam i dziękuje za lemoniadę!

  thumb Emilia Dolińska
  6/10/2019

  review rating 5  To właśnie tutaj staniesz się rozchwytywanym amantem filmowym. Dzieciaki też się tu dobrze czują. Polecam.

  thumb Marcin Dorożała
  4/03/2019

  review rating 5  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Korzystaliśmy pierwszy raz i z pewnością skorzystamy ponownie. Polecam!

  thumb Kacper Kazulak
  3/11/2019
 • review rating 5  Pełen profesjonalizm, miła obsługa, świetne podejście i do tego bardzo przystępne ceny. Zrobili mi najlepsze zdjęcie do dokumentów jakie kiedykolwiek miałem. NAJLEPSI!!

  thumb Przemysław Laudy
  3/06/2019

  review rating 5  Polecam serdecznie. Zdjecia do dokumentow dla 3 miesiecznego dziecka wykonane w bardzo profesjonalny sposob. Super podejscie do klienta w kazdym wieku 😉 wysoka jakosc zdjec w ekstra cenie. Na pewno tu wrocimy po kolejne zdjecia!

  thumb Tomasz Prominski
  3/01/2019

  review rating 5  Jak najbardziej polecam to miejsce. Fajna atmosfera, profesjonalna obsługa, przystępne ceny, indywidualne podejście. Można liczyć na wyrozumiałość i dobre rady chłopaków :). Będę wracać.

  thumb jolanta jag
  2/17/2019
 • review rating 5  Miałem przyjemność korzystać z usług studia i jestem ZACHWYCONY! Serdeczności i profesjonalizm, z którym się spotkałem jest godny naśladowania! Jeśli szukasz podobnego miejsca w Warszawie i okolicach, zdecydowanie powinieneś tu zajrzeć. ?

  thumb Arkadiusz Graczyk
  2/01/2019

  review rating 5  Wszystko super, robię zdjęcia do dokumentów, robiliśmy sesje rodzinne, zdjęcia do CV i wiele innych. Polecam

  thumb Sylwia Frankowska
  2/01/2019

  review rating 5  Super studio, wspaniała obsługa, oprócz zdjęć współpracuje z nimi również podczas realizacji filmów i produkcji reklamowych dla mojej firmy. Polecam

  thumb Przemyslaw Glinka
  2/01/2019