Zdjecia żywności

ZDJĘCIA DLA RESTAURACJI I CZASOPISM KULINARNYCH. FOTOGRAFIA KULINARNA PRZEZNACZONA DLA PUBLIKACJI - PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH, PRZEPISÓW KULINARNYCH ORAZ STYLIZACJI POTRAW. ZDJĘCIA KULINARNE WYKONYWANE U KLIENTA JAK I FOTOGRAFIA KULINARNA WYKONYWANA NA ZAMÓWIENIE U NAS W STUDIU Z PRODUKTÓW LUB POTRAW DOSTARCZONYCH PRZEZ KLIENTA.

W czasach rosnącej popularności firmowych stron internetowych, portali społecznościowych, blogów poświęconych gotowaniu umiejętność wykonania dobrej fotografii żywności nabiera coraz większego znaczenia. Coraz więcej ludzi szuka informacji o knajpach i restauracjach w internecie. Apetyczne uchwycenie na zdjęciu potraw i napojów jest tylko pozornie proste, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów.

W zależności od zapotrzebowania wykonujemy fotografie żywności na białym tle, lub w dowolnych aranżacjach. Oferujemy również pomoc w aranżacji i dekoracji potraw na talerzu. Wszystkie fotografie żywności poddajemy szczegółowej obróbce graficznej, celem uzyskania jak najapetyczniejszego wyglądu. Ofertę kierujemy do restauracji, lokali gastronomicznych chcących zaprezentować swoje potrawy w apetycznej formie.

Ceny:
Packshoty (zdjęcia potraw na białym tle) – od 20zł + VAT
Zdjęcia potraw – od 50zł + VAT
Zdjęcia potraw ze stylizacją – od 80zł + VAT
Zdjęcia wnętrza – od 40zł + VAT

Minimalna wartość zlecenia to 450 zł brutto.

Przedstawione ceny mają charakter poglądowy, cennik nie stanowi oferty w sensie handlowym. Jednocześnie staramy się wyjść naprzeciwko oczekiwaniom naszych Klientów dlatego jesteśmy elastyczni w zakresie ustalania szczegółów współpracy. Dla firm planujących długofalową współpracę mamy atrakcyjne propozycje cenowe.

Wszystkie zdjęcia poddawane są zaawansowanej obróbce graficznej obejmującej korektę tonalną i barw, usuwanie nieczystości, poprawę kontrastu, szparowanie. Finalne zdjęcie będzie spełniać najwyższe standardy wykonania i Państwa oczekiwania techniczne oraz artystyczne.

Podoba ci się co zobaczyłeś?