Zdjecia produktów

Najwyższej jakości fotografia produktowa uwydatniająca wszelkie szczegóły przedmiotu to dzisiaj podstawa prezentacji produktów w internecie i wszędzie tam, gdzie nie można przedstawić ich w rzeczywistości. Profesjonalny, interaktywny katalog fotografii Twoich produktów z pewnością przyciągnie uwagę i zainteresuje odbiorcę, co jest pierwszym i tak naprawdę najważniejszym krokiem w drodze do dokonaniu zakupu.
Z definicji powinno ono prezentować produkt, taki jaki jest w rzeczywistości, bez przerysowań, cieni i zbędnej twórczej interpretacji. Wbrew pozorom nie oznacza to wcale, że wykonanie takiego zdjęcia jest proste. Fotografia produktowa to tak naprawdę cała, rozbudowana dziedzina fotografii studyjnej zajmująca się prostymi zdjęciami, które jednak w perfekcyjny sposób ukazują wygląd produktu, czy opakowania. Ma ona na celu wierne oddanie wszelkich informacji o wyglądzie obiektu takich jak jego kolor, faktura i szczegóły techniczne.
Prezentowanie produktów w atrakcyjny sposób może zwiększyć sprzedaż nawet kilkukrotnie. Łatwo to sprawdzić porównując np. aukcje internetowe tych samych przedmiotów pod kątem ilości dokonanych transakcji. Wyraźnie widać, że niektórzy sprzedawcy mimo tej samej ceny działają skuteczniej tylko dzięki lepszemu i atrakcyjniejszemu zaprezentowaniu przedmiotu, czyli przede wszystkim zdjęciom.

Przyjmujemy zamówienia z całej Polski, a na życzenie klienta sami organizujemy kuriera w obydwie strony, który w wybranym przez Państwa terminie odbierze produkty z Państwa siedziby i dostarczy do nas. Po sfotografowaniu przedmioty wracają do Państwa.

Poniższe ceny są orientacyjne. Dokładną wycenę podajemy po uzgodnieniu szczegółów zlecenia.

Podane ceny zawierają licencję na wykorzystanie zdjęć przez jednego użytkownika w Internecie, ulotkach i katalogach drukowanych.

Inne pola eksploatacji – np. baner, opakowanie, czasopismo, itp., jak również rozszerzenie grona użytkowników – podlegają indywidualnej wycenie.

Minimalne zamówienie: 300 PLN

Istotne informacje niezbędne do skalkulowania wyceny to:

– opisanie produktu

– ilość zdjęć / prezentacji obrotowych zleconych w jednej serii

– opisanie za pomocą słów lub przykładowych zdjęć jak produkt ma zostać sfotografowany

  • 5-10 szt. = 40 PLN / fot.
  • 11-20 szt. = 30 PLN / fot.
  • 21-50 szt. = 26 PLN / fot.
  • 51-100 szt. = 22 PLN / fot.
  • 101-300 szt. = 18 PLN / fot.

Produkty wymagające montażu, wypychania / prasowania, odzież na manekinie, biżuteria, szkło, duże i ciężkie przedmioty, skomplikowane lub połyskliwe produkty – podlegają indywidualnej wycenie.

Podoba ci się co zobaczyłeś?