Produkcja filmowa

Produkcja filmów reklamowych, instruktażowych i event-owych to nasza specjalność. Ofertę kierujemy do firm indywidualnych oraz agencji reklamowych. Tworzymy scenariusze filmów dopasowane do budżetu naszych Klientów. Nasze filmy podnoszą sprzedaż i wpływają na profesjonalny wizerunek. Zadzwoń i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. Działamy na terenie całej Polski.

Na czym pracujemy

Wyposażeni jesteśmy w najnowsze kamery typu DSLR (Sony a7III) wraz z  pełną optyką. Projekty jesteśmy w stanie nagrać zarówno w jakości Full HD jak i 4K nawet do 120 kl./sec. Nasze produkcje wykonujemy za pomocą aktywnej stabilizacji typu gimbal (DJI Ronin M, Zhiyun WEEBILL) czy slider (Edelkrone) co w połączeniu z 5 osiową stabilizacją w naszych kamerach daje ujęcia płynne i stabilne. Wykonujemy również ujęcia filmowe z powietrza za pomocą drona (Dron DJI Phantom 4). Dźwięk nagrywamy przy pomocy mikrofonów (Rode, Sennheiser) oraz rekordora (Zoom).

Produkcja

Produkcje filmowe 2018

Schaeffler Repexpert Truck

Film prezentacyjny „Mobilnego Centrum Szkoleniowego”. Opisywany pojazd należy do firmy Schaeffler Polska, działającej na rynku części samochodowych i znanej za sprawą marek LUK, INA, FAG oraz Ruville . W naczepie odbywają się szkolenia dla mechaników samochodowych, organizowane w filiach autoryzowanych dystrybutorów. 

Miss Earth Poland Official Aftermovie

Aleksandra Grysz z Iławy zdobyła koronę Miss Earth Poland 2018 i zwyciężyła w polskiej edycji jednego z najważniejszych światowych konkursów piękności. To właśnie iławianka w październiku wyjechała na Filipiny, by reprezentować Polskę w międzynarodowym finale Miss Earth, który odbył się w listopadzie w Manili. 

Hogg Robinson Polska-Social Media Commercial

HRG to globalna firma zajmująca się organizacją podróży służbowych, spotkań, imprez i wyjazdów grupowych. Film został w pełni zrealizowany za pomocą ujęć stock-owych co pozwala nam przenieść się w wiele lokalizacji przy stosunkowo niskich kosztach.   

Film reklamowy studia

Film prezentujący nasze studio filmowo-fotograficzne. W cenie najmu pełne oświetlenie  wraz z podstawową pomocą techniczną.  Zapraszamy do kontaktu 🙂

696 577 057

lub

biuro@fenomenstudio.pl

 

Schaeffler Polska X ProfiAuto

16 edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Święto pasjonatów motoryzacji. Ponad 20 000 m2 powierzchni, 140 wystawców światowych marek branży automotive, emocjonujące atrakcje. Zeszłoroczną edycję ProfiAuto Show odwiedziło ponad 40 000 osób.

Ciroc Vodka

Francuska wódka klasy Ultra Premium. Ciroc Vodka produkowana z winogrona gatunków mauzac blanc oraz ugni blanc, rosnących w regionie Gaillac i Cognac, miejscu, gdzie do dziś korzysta się z metod hodowli braci benedyktynów, a zbiór winogron dokonywany jest wyłącznie ręcznie. Ciroc przechodzi pięciokrotną destylację, co zapewnia czysty smak i brak nadmiernej goryczy.

Twino Team Building Meeting

TWINO jest firmą z sektora FinTech i najszybciej rozwijającą się platformą peer-to-peer finance w Europie. Od powstania w 2009 roku, grupa TWINO dostarczyła klientom finansowanie w wysokości 420 milionów Euro. Sześć lat później, w 2015 roku, firma uruchomiła platformę inwestycyjną zrzeszającą dziś ponad 6000 inwestorów z 30 krajów.

LuK RepSet DMF – Kompleksowy zestaw naprawczy

Podczas wymiany uszkodzonego dwumasowego koła zamachowego (DKZ) zaleca się jednoczesną wymianę sprzęgła. Takie rozwiązanie zapobiegnie szybkiej awarii sprzęgła oraz konieczności przeprowadzenia kolejnej naprawy w krótkim czasie.

ZAPYTAJ O WYCENĘ TWOJEGO FILMU!

ODPOWIEMY W CIĄGU 24H!
lub zadzwoń – 696 577 057

ZAPYTAJ O WYCENĘ TWOJEGO FILMU!

ODPOWIEMY W CIĄGU 24H!
lub zadzwoń – 696 577 057

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

13 + 5 =

Zapraszamy do kontaktu

Pracujemy: Pon-Pt 10:00-18:00 Sob 11:00-15:00

Adres: Warszawa Wesoła 05-075 ul. Wspólna 2c, lok. 14

Tel biuro: 696 577 057

Tel Kuba: 600 965 626

e-mail: biuro[@]fenomenstudio.pl