Virtual Reality

Spacer 3D - nowy wymiar rzeczywistości

 

Spacer 3D to więcej niż zwykła panorama fotograficzna czy zdjęcia wnętrz.  To połączenie w pełni realistycznego obrazu z niezwykłą funkcjonalnością. Intuicyjna nawigacja zapewnia możliwość poruszania się po wnętrzu, co pozwala poczuć jego unikalny klimat bez wychodzenia z domu.

Innowacyjna technologia 3D umożliwia nam tworzenie modeli mieszkań i domów, restauracji, obiektów sportowych oraz innych zamkniętych przestrzeni użytkowych. Nasze modele są dostępne w dowolnej przeglądarce, na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie. W każdej chwili można się przenieść do wybranego wnętrza bez wychodzenia z domu. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadzamy Państwa w nowy wymiar rzeczywistości.

Jako studio filmowe do spacerów oferujemy również nakręcenie materiałów wideo. Połączenie magii kina wraz z innowacyjną technologią spacerów 3D tworzy niepowtarzalną formę prezentacji. 

Projekty wykonujemy nawet w ciągu 24h! Zawsze dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Działamy na terenie całego kraju.

 

BIURA NIERUCHOMOŚCI / DEWELOPERZY

KAWIARNIE / RESTAURACJE / KLUBY

GALERIE SZTUKI / TEATRY

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

660 131 646

15 + 2 =